Kas ir Twitter

Šodienas pasaulē ir ļoti populāri dažādi sociālie tīkli un līdzīgas vietnes kur iespējams runāt ar draugiem, iepazīties ar cilvēkiem, dalīties ar jaunumiem un izjūtām, un tamlīdzīgi. Twitter ir viena no šādām vietnēm, jāsaka ka tā ir viena no populārākajām pasaulē.

Twitter ir sociālais tīkls vai mikroblogošanas vietne. Šeit ir iespējams publicēt ziņas jeb „twetus” kas sastāv no 140 simboliem. Šīs ziņas var izlasīt citi cilvēki kas jums seko vai arī nav ar jums saistīti. Šeit ir iespējams dalīties ar pilnīgi jebkādu informāciju. Daudzi cilvēki publicē pilnīgi katru savu ikdienas soli un sajūtu. Šī platforma tiek izmantota kā veids, kā pastāstīt pasaulei par sevi, par savu ikdienu, saviem piedzīvojumiem un pārdzīvojumiem.

Arī izņēmumi šo platformu izmanto ļoti aktīvi. Šeit tiek publicētas jaunākās ziņas un jaunumi, akcijas un piedāvājumi. Twitter tiek lietots saziņai ar esošajiem klientiem un jaunu piesaistei.

Ja esat sekotājs daudziem cilvēkiem, tad jums ir piekļuve plašam informācijas klāstam. Ir iespējams uzzināt ļoti daudz, jo cilvēki runā un dalās ar visdažādāko informāciju. Sekojot slavenībām, varat uzzināt viņu ikdienas gaitas un jaunumus. Sekojot uzņēmumiem, īpašus piedāvājumus un akcijas.

Par cik, Twitter ir pieejams gan uz datora gan telefonos, tā ir ļoti populāra aplikācija, jo cilvēki var tweetot no jebkuras pasaules vietas, jebkurā laikā. Kā uzņēmums, Twitter, ir viens no lielākajiem pasaulē un tas parāda to, cik populārs tas ir.

Tiesa tam ir arī ēnas puses. Cilvēki kļūst pārāk atklāti un atkarīgi, līdz ar to tiek publicēta informācija kuru citādi būtu jāpatur pie sevis. Šādos gadījumos ir iespējams ka to var izmantot ļaunprātīgi. Lietojot šo vai kādu citu līdzīgu vietni, ir jābūt pietiekošu uzmanīgiem un jāpatur prātā, ka ne viss ir visiem jāstāsta, jo nekad nevar zināt kas to visu lasa. Bet izmantojot labāko ko šī vietne piedāvā, mēs varam iegūt ļoti daudz, varam sekot pasaules notikumiem un dalīties tajos un arī savos ar draugiem.