Par dizaineriem

Lielākā daļa web dizaineru, ar ko Jūs saskarsieties, it īpaši meklējot tos internetā, būs amatieru dizaineri. Tās ir personas, kas nodarbojas ar web dizainu, bet kas nestrādā kādā no web dizaina uzņēmumiem. Daži no tiem ir pašnodarbināti profesionāļi, bet lielākā daļa no šiem dizaineriem ir amatieri, kuriem web dizains ir tikai hobija līmenī. Viņi noteikti ieguva web dizaina programmas FrontPage kopiju, iegādājoties MS Office. Viņi atklāja, cik jautri ir veidot interneta lapas, tādēļ viņi sāka stāstīt saviem draugiem, ka viņi var veidot dizainu interneta lapām.

Priekšrocības, ko sniedz amatieru izvēle web dizainam ir tas, ka to pakalpojumi ir ļoti lēti. Trūkumu ir pārāk daudz, lai tos pieminētu, bet mēs nosauksim dažus no tiem. Šiem dizaineriem nav izglītības un pieredzes; viņiem ir maz zināšanu par to, kas nosaka labu mājaslapu; viņi nesaprot HTML kodus vai CSS, bet tikai FrontPage opcijas; viņi nesaprot vispārējās dizaina un izkārtojuma koncepcijas, un viņiem ir maz reālas pieredzes. Galvenais iemesls, kādēļ no šādiem dizaineriem būtu jāizvairās ir tas, ka viņu paveiktais darbs izskatīsies kā amatieru līdz ar to arī Jūsu uzņēmums izskatīsies amatieru.

Web dizains ir prasme radīt satura prezentāciju, kas tiek piegādāta gala lietotājam caur internetu, web pārlūkprogrammas vai citas programmatūras veidā.

Web dizaina nolūks ir izveidot tīmekļa vietni, kas apvieno elektroniskos failus, kas atrodas uz web servera un pašreizējo saturu un interaktīvās iespējas / saskarnes galalietotājam ar Web lapām. Tādus elementus kā tekstu, attēlus un veidlapas var ievietot mājaslapā, izmantojot HTML / XHTML / XML tagus. Lai attēlotu sarežģītākus medijus (vektoru grafikas, animācijas, video un skaņas) ir nepieciešami vairāki spraudņi; tie ir iebūvēti arī mājaslapā, izmantojot HTML / XHTML tagus.