Web dizaine uzņēmums jaunai mājas lapai

Nolīgstot radošu web dizaina uzņēmumu, lai izstrādātu Jūsu jauno mājaslapu tā vietā lai izvēlētos tradicionālu web dizaina uzņēmumu, Jūs iegūstat nenosakāmas priekšrocības pār saviem konkurentiem Jūsu potenciālo klientu acīs.

Tradicionālie web dizaina uzņēmumi koncentrējas uz mājaslapas izveidi, kurā ir ievietota attiecīgā informācija un kas funkcionāli darbojas.

Radošs web dizains

“Radošs web dizains” nozīmē mājaslapas, kam ir funkcionalitāte un klientiem būtiska informācija, ko tie sagaida atverot mājaslapu, bet milzīgs uzsvars tiek likts uz estētisko aspektu, un tradicionālo mārketinga pārsteiguma efektu, lai pievērstu lietotāju uzmanību, un mājaslapa ilgāk paliktu klienta parātā nekā konkurentu mājaslapas.

Iedomājieties stendu ar lielisku grafisko dizainu un izcilu attēlu izvēli, salīdzinot ar reklāmu ceļa malā vienkārši ar nosaukumu un telefona numuru. Lai gan Jūs noteikti apskatījāt abas reklāmas, radošā pieeja liks Jums, auditorijai, atcerēties košāko stendu daudz labāk.

Tagad iztēlojieties divas mājaslapas, blakus. Vienu ar košu ievadlapu, kas uzreiz parāda attēlu montāžu un piesaista Jūsu uzmanību; kas atver vizuāli skaistu mājaslapu, kur katrs pikselis ir pilnīgi izstrādāts uz saskaņots. Tālāk, parasta mājaslapa, kurā ir redzams tikai teksts un pamata norādes. Atšķirība ir tik milzīga. Izmantojot jaunākās un labākās tehnoloģijas, radošs web dizaina uzņēmums izmantos Flash, jQuery un HTML5, lai vizuāli piesaistītu lietotājus mājaslapām.